noavaran darman atlas

رادیولوژی دیجیتال

درمرکز رادیولوژی دیجیتال از فیلم استفاده نمی شود و تصاویر بر روی صفحه مانیتور قابل دیدن می باشد. تصاویر تهیه شده از بیمار در رایانه به نمایش گذاشته می شود. برای تشخیص بهتر و دقیق تر بعضی ضایعات از رادیوگرافی استفاده می شود. در این روش به بیمار مواد خاصی تزریق شده و یا خورانده می شود. شایان ذکر است که بگویم، در رادیولوژی دیجیتال می توان تصاویر را بر روی فیلم هم چاپ کرد.

رادیولوژی ساده

در رادیوگرافی ساده ناحیه مورد نظر بدن بیمار بر روی فیلم قرار داده شده و بر آن ناحیه اشعه ایکس تابیده می شود. اشعه ایکس از پوست و عضلات عبور کرده و به صفحه حساس برخورد می کند. بدین ترتیب پس از ظاهر شدن فیلم استخوان ها به رنگ سفید دیده می شوند. رادیوگرافی ساده روش مناسبی برای بررسی استخوان ها، شکستگی ها و بیماری های مختلف است.

سونوگرافی

سونوگرافی بی خطر و بدون درد است و تصاویری از داخل بدن را با استفاده از امواج صوتی تولید می کند. این تصویربرداری، شامل استفاده از یک مبدل کوچک (پروب) و ژل است که به صورت مستقیم روی پوست قرار می گیرد. امواج صوتی با فرکانس بالا از پروب از طریق ژل به بدن منتقل می شود. معاینات سونوگرافی از پرتوی های مضر استفاده نمی کند (همانطور که در اشعه ایکس استفاده می شود)

0

Devices being installed

0

Installed devices

0

Satisfied customers

0

Installation experts

After sales service of medical devices

شامل تمامی دستگاه های خریداری شده

Sales of medical devices

فروش دستگاه های رادیولوژی و سونو گرافی

Offer a reasonable price

مناسب ترین قیمت، بالا ترین کیفیت

Free shopping advice

مشاوره رایگان قبل از خرید

24/7 support

پشتیبانی 24 ساعته توسط کارشناسان ما

Installation of medical devices

نصب و راه اندازی رایگان به درخواست شما

A little about Atlas treatment innovators

Noavaran Darman Atlas Company was established in 2004 by a group of experienced managers in the field of medical imaging equipment and is now one of the active and reputable companies in the field of sales and after-sales service of digital imaging equipment for doctors and dentists, as well as other Medical equipment such as pulse oximeter, thermometer and oxygen generator is a representative of large and active companies in the field of digital imaging.

Mammographic devices made by the Italian company Metaltronica

Mobile mammography devices for use in the canopy made by the Italian company Metaltronica

.

Read more

ما

بهترین ها را ارائه می کنیم

با کیفیت ترین ها را ارائه می کنیم.

به روز ترین ها را ارائه می کنیم

شما را پشتیبانی می کنیم

سبد خريد
  • سبد خرید شما خالی است.