About

نوآوران درمان اطلس


شرکت نوآوران درمان اطلس در سال 1383 توسط گروهی از مدیران با تجربه در زمینه تجهیزات تصویربرداری پزشکی پا به عرصه وجود گذاشت و هم اکنون یکی از شرکت های فعال و معتبر در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری دیجیتال پزشک و دندانپزشکی و نیز سایر تجهیزات پزشکی نظیر پالس اکسیمتر، ترمومتر و دستگاه اکسیژن ساز بوده، دارای نمایندگی از کمپانی های بزرگ و فعال دنیا در زمینه تصویربرداری دیجیتال نظیر کمپانی Metaltronica ایتالیا (دستگاه های ماموگرافی آنالوگ و دیجیتال)، کمپانی Genoray کره جنوبی (دستگاه های OPG و پانورکس) و کمپانی Alpinion کره جنوبی (دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی) میباشد.

شرکت نوآوران درمان اطلس مفتخر است با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه سیستم های اولتراسوند شامل دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی، بیش از 18 سال است که مشغول خدمت رسانی به جامعه پزشکی ایران بوده، و تجربیات خود را در اختیار پزشکان محترم قرار می دهد. از اینرو این شرکت بیش از 8 سال است که نماینده انحصاری کمپانی Alpinion کره جنوبی بوده و تا کنون بالغ بر 600 دستگاه در مراکز مختلف نصب نموده است.

دستگاه های اولتراسوند این کمپانی مجهز به به روزترین تکنولوژی های دنیا بوده، پابه پای سایر برندهای مطرح در دنیا گام برمی دارد. از بزرگترین خصوصیات این کمپانی می توان به خود کفا بودن در زمینه تولید پروب اشاره کرد که در میان بسیاری از برندهای مطرح منحصر بفرد است. کمپانی Alpinion سازنده پیشرفته ترین تکنولوژی پروب از نوع X+ Single Crystal  می باشد که جدیدترین تکنولوژی 2021 در این زمینه است. به همین سبب است که به صرفه بودن محصولات و قیمت های بسیار مناسب آن یک مزیت رقابتی این کمپانی محسوب می گردد.

شرکت نوآوران درمان اطلس با بهره مندی از این ویژگی ها همواره پیشتاز در فروش محصولات سونوگرافی در جامعه رادیولوژیست های محترم علی الخصوص پشتیبان پزشکان طرحی و مطب اولی ها بوده است. در حال حاضر این شرکت با گسترش دپارتمان های خود، توسعه بخش اکوکاردیوگرافی خود را نیز مد نظر قرار داده است تا بتواند در این حوزه به پزشکان متخصص قلب نیز خدمت رسانی نموده، همانند دپارتمان سونوگرافی تاثیر موثر و سهم بازار خوبی در حیطه پزشکان متخصص قلب داشته باشد.

علاوه بر آن تنوع دستگاه های کمپانی Alpinion از رده پرتابل تا دستگاه های High End و Premium از دیگر شاخص های این کمپانی است که می تواند طیف وسیعی از پزشکان در تخصص های مختلف اعم از رادیولوژی، قلب، زنان، طب فیزیکی، طب اورژانس، دامپزشکی و … را تحت پوشش کامل خود قرار دهد.

امید است بتوانیم با تلاش و همت تمامی پرسنل و یاری و همکاری کلیه پزشکان محترم گامی در جهت سلامت و تندرستی جامعه برداریم.

تائیدیه ها و افتخارات شرکت

Cart
  • No products in the cart.