about us

نوآوران درمان اطلس

شرکت نوآوران درمان اطلس در سال 1383 با اهتمام گروهی از مدیران با تجربه و پیشکسوت در حوزه تجهیزات تصویربرداری پزشکی پا به عرصه وجود گذاشت.

رادیوگرافی پانورامیک
جنوری

درباره ما

 

این شرکت با بیش از دو دهه حضور خود درحال حاضر یکی از شرکت های فعال و معتبر در زمینه فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات تصویربرداری دیجیتال پزشکی و دندانپزشکی می باشد.

 

شرکت تجهیزات پزشکی نوآوران درمان اطلس 

 

دارای نمایندگی از کمپانی های بزرگ و فعال دنیا در زمینه تصویربرداری دیجیتال نظیر کمپانی Metaltronica ایتالیا (دستگاه های ماموگرافی آنالوگ و دیجیتال)، کمپانی Genoray کره جنوبی (رادیوگرافی پانورامیک ) و کمپانی Alpinion کره جنوبی (دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی) می باشد.
این شرکت مفتخر است با در اختیار داشتن کادر مجرب در زمینه سیستم های اولتراسوند شامل دستگاه های سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی، پس از 18 سال خدمت رسانی به جامعه پزشکی ایران ، تجربیات خود را در اختیار پزشکان محترم قرار دهد.

از اینرو با بیش از 8 سال دارا بودن نمایندگی انحصاری کمپانی Alpinion کره جنوبی ، تا کنون توانسته ایم بالغ بر 800 دستگاه در مراکز مختلف نصب نماییم.

دستگاه های اولتراسوند این کمپانی با تکیه بر پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیا ، پابه پای سایر برندهای مطرح در دنیا گام برمی دارد.

از بزرگترین خصوصیات این کمپانی می توان به خود کفا بودن در زمینه تولید پروب اشاره کرد که در میان بسیاری از برندهای مطرح منحصر بفرد است.
کمپانی Alpinion سازنده پیشرفته ترین تکنولوژی پروب از نوع X+ Single Crystal می باشد که جدیدترین تکنولوژی 2023 در این زمینه است. لذا به صرفه بودن محصولات و قیمت های بسیار مناسب آن یک مزیت رقابتی این کمپانی محسوب می گردد.

شرکت نوآوران درمان اطلس با بهره مندی از این ویژگی ها همواره پیشتاز در فروش محصولات سونوگرافی در جامعه رادیولوژیست های محترم علی الخصوص پشتیبان پزشکان طرحی و مطب اولی ها می باشد.
در حال حاضر این شرکت با گسترش دپارتمان های خود، توسعه بخش اکوکاردیوگرافی خود را نیز مد نظر قرار داده است تا بتواند در این حوزه به پزشکان متخصص قلب نیز خدمت رسانی نموده، همانند دپارتمان سونوگرافی تاثیر موثر و سهم بازار خوبی در حیطه پزشکان متخصص قلب داشته باشد.

علاوه بر آن تنوع دستگاه های کمپانی Alpinion از رده پرتابل تا دستگاه های High End و Premium از دیگر شاخص های این کمپانی است که می تواند طیف وسیعی از پزشکان در تخصص های مختلف اعم از رادیولوژی، قلب، زنان، طب فیزیکی، طب اورژانس، دامپزشکی و … را تحت پوشش کامل خود قرار دهد.

امید است بتوانیم با تلاش و همت تمامی پرسنل و یاری و همکاری کلیه پزشکان محترم گامی در جهت سلامت و تندرستی جامعه برداریم

سبد خريد
  • سبد خرید شما خالی است.